Videozáznam přednášek z PPC OFFLINE #5

Ve čtvrtek 25. 2. 2016 jsme v agentuře KOFEIN pořádali už páté neformální setkání PPC specialistů pod názvem PPC OFFLINE. Všechno odstartovalo první neformální setkání před více než pěti lety. Tehdy jsem rezervoval salonek v hospodě pro 30 lidí. Dnes v podobě PPC OFFLINE už dorazilo přes 170 PPC specialistů.

Velké díky všem kdo přišli a ještě větší vystupujícím, kteří si ve svém volném čase připravili pro všechny ostatní přednášky. A rád bych v neposlední řadě znovu poděkoval Honzovi Zdarsovi, který mě před lety k obnovení těchto setkání dokopal a společně jsme jim dali novou podobu s přednáškami.

Nyní poprvé jsme byli nuceni zastavit registrace na akci několik dnů předem. Kapacity pražského HUBu už prostě nestačily. Pro všechny kdo se tak už nemohl účastnit, jsme poprvé celou akci natočili a na náš YouTube kanál nahráli záznamy jednotlivých přednášek. Je třeba poděkovat Jakubovi Kašparů z Lynt services, který se sám den před akcí nabídl vzít kameru, záznam pořídit a postprodukčně připravit.

Říkám to často, a ještě dlouho budu – jsem nadšený z naší české a slovenské PPC komunity. Neznám obor, kde by byla takový vstřícnost, ochota sdílet zkušenosti s ostatními (konkurenty), pomáhat si vzájemně, pořádat spousty setkání do kterých investují pořadatelé spousty svého času (a peněz). Klobouk dolů.

Přikládam jednotlivá videa a už dnes se těším na další PPC OFFLINE, který bude 12. 5. 2016.

PETR SOUKUP | VIVANTIS
Automatizace v PPC aneb dobrý sluha, zlý pán

JAKUB KAŠPARŮ | LYNT SERVICES
Diagnostika a optimalizace QS (Adwords API v210601)

DAVID ŠPINAR | GOOGLE
Doubleclick Search

TOMÁŠ JAVŮREK | BUSINESS FACTORY
Facebook Lead Ads (má to smysl?)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *