PPC specialisti, pojďme na pivo

Vždy mě mrzelo, že není mnoho příležitostí popovídat si s ostatními lidmi z PPC branže. Pokud pominu obvyklé kolegy v práci a pár “přespolních” přátel z některých agentur, zbývá snad šance v rámci některých odborných konferencí. Tam, nad barovým stolečkem, s kávou v jedné ruce ukusujíc obložený chlebíček z ruky druhé, tam snad je trochu prostoru v rychlosti prohodit pár slov s několika vyvolenými, kterým zaměstnavatel zajistil vstupenku. Ale rychle rychle, než začne další přednáška.

Pojďme to změnit. Pojďmě příští úterý po práci na pivo. Řada z nás se zná virtuálně, řada z nás se nezná vůbec a možná řada z vás pracuje v agenturách, které si vzájemně nemohou přijít na jméno. Hoďmě to za hlavu a pojďme si neformálně popovídat o životě a o práci.

Ať už pracujete jako PPC specialisté ve velkých agenturách, nebo vás PPC živí na volné noze, přijďte 9.11.2010 po 18:00 do vybrané hospůdky v centru Prahy. (Konkrétní místo zde upřesním o víkendu v závislosti na počtu přihlášených.)

Předem účast přislíbili zástupci Skliku a AdWords. U vás ostatních budu rád, pokud svou účast předběžně potvrdíte v diskuzi pod tímto článkem. Jen ať vím kolik míst zarezervovat. Je jedno jestli se nás sejde pět, nebo patnáct. Tak jako tak se budu těšit.

Místo setkání: Restaurace Rustika, Václavské nám. 36 (web + mapa). Nenápadný vchod v budově Melantrichu vedle Marks&Spencer. Rezervován je oddělený “salonek” pro 30 lidí. (rezervace na jméno: “Štípek”)

Jak už bylo patrné z diskuze, účast přislíbilo vedle zástupců Skliku a AdWords 12 PPC agentur + další hosté. Budu se na Vás těšit od 18:00. Přicházet můžete průbežně tak, jak se uvolníte z práce.

27 thoughts on “PPC specialisti, pojďme na pivo

 1. Robert (admin)

  Diky za prislibeni ucasti. Vedle vas jeste prislibili ucast dalsi 2 ucastnici + 2x AdWords + 1x Sklik. Zatím tedy deset lidi. Budu se tesit.

  Máte li své známe v ostatních PPC agenturách, pozvete je také.

  Reply
 2. Robert (admin)

  Diky vsem prihlasenym. Zatim tedy z agenturniho sveta prislibili ucast zástupci Ataxo, H1, Universal McCann, MEC, Neo@Ogilvy.

  Reply
 3. Robert Němec

  Děkuji za pozvání, ale bohužel úterý mi nevyhovuje. :-( Čtvrtek by byl lepší.

  Možná někdo jiný od nás…

  Případně se těším na příští setkání.

  Reply
 4. Robert (admin) Post author

  Vedle Ataxo, H1, Universal McCann, MEC, Neo@Ogilvy tedy počítám i s účastí Effectix a Easybest.

  Reply
 5. Eliška Flasarová

  Je to skvělý nápad Roberte. Jak jsem psala, tak bohužel ve čtvrtek nemůžu, ale předala jsem informaci do týmu a věřím tomu, že někdo s kolegů se sem ozve :).
  Pěkně si to užijte a těším se doufám někdy příště.
  Eliška Flasarová

  Reply
 6. Robert (admin)

  Díky za rezervace agenturam Dobry Web a PayPerClick.cz, stejne tak budu doufat v pritomnost nekoho z Acomware.

  Kompletni seznam tedy zahrnuje: Ataxo, H1, Universal McCann, MEC, Neo@Ogilvy, PayPerClick.cz, Effectix, Easybest, Dobrý Web a pravděpodobně Acomware.

  Tomáš Potěšil: Doufam, ze nejake prostory s Plzní budou uvítány. A pro Jirku Chomáta počítám i s nějakým tím vínem :)

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *