Chystám workshop PPC reklamy. To jsou zase nápady….

Kdo neumí, učí? Školení PPC reklamy dnes nabízí prakticky každá druhá firma, která se alespoň trochu mihla kolem online marketingu. A teď se svou troškou do mlýna (ve spolupráci s LukyLab) přispívám i já sám. Co mě k tomu vedlo? Proč vlastně? Komu tím prospěju…?

Tomu, abych osobně školil, jsem se vždy vyhýbal. Měl jsem pocit, že na to jsou tu jiní. Byť už před více než dvěma lety jsem pro Marka Prokopa školení chystal – tehdy k němu však nedošlo díky mému vytížení prací na kampaních Alza.cz.

Čas plynul, práce přibývalo a vývoj PPC reklamních systémů nabral neskutečné tempo. Především AdWords v posledním roce nabízí nové a nové funkce prakticky každý týden. Jen s obtížemi o nich stíháme psát na PPCnovinky.cz. Je nemožné dnes během jednoho dne uskutečnit smysluplné školení, které by třebas jen představilo všechny možnosti. Není divu, že dnes některé firmy nabízí úzce zaměřená školení, jako například jen samotné “školení novinek v AdWords”. To je podle mě cesta, kterou se dá dnes ubírat a která může účastníkům školení něco předat.

Přesto jsem vždy školení nabízel, ale spíše formou individuální konzultace pro firmy, či jednotlivce. Sednout si společně nad kampaně, povídat si, klást otázky. To mi dávalo smysl. Ne ukazovat světelným ukazovátkem na slajdy z PowerPointu.

Když se na mě obrátili kluci z firmy LukyLab, znovu se mi do školení nechtělo. Zalíbila se mi ale myšlenka praktického workshopu. Slovo dalo slovo a 15.11.2012 si s účastníky připravíme během jednoho odpoledne prakticky, krok za krokem, kampaně v AdWords. Líbí se mi myšlenka, že účastníci workshopu odejdou domů a budou mít připraven základ kampaní pro své vlastní podnikání, který si sami vytvoří pod mým dohledem a už ten samý večer je mohou spustit. Navíc, v ceně workshopu (3960Kč s DPH) dostane každý úvodní kredit 1800Kč do AdWords zdarma.

Workshop pořádám výjimečně. Neměl by být pravidelným a je možné, že mi časové vytížení nedovolí jej opakovat. Takže, pokud si chcete se mnou prakticky “zaworkshopovat”, budu se těšit!
Více informací: lukylab.com/skoleni-ppc

2 thoughts on “Chystám workshop PPC reklamy. To jsou zase nápady….

 1. Jan Menšík

  Roberte, ty máš ještě kupóny na 1800? V rámci Engage jsou snad už jen 1000 a to s přechozí útratou 250 Kč, ne?

  Předpokládám že workshop bude pro začátečníky? Asi ti tam pár lidí nasměřuji.

  Reply
 2. Robert (admin) Post author

  Jan: Ano, v Engage jsou kuponu uz jen na 1000Kč. Mame ale jeste nejake kupony na 75 EUR, ktere pro tento omezeny pocet ucastniku vystaci.

  Ano, workshop je pro zacatecniky, nebo pro malinko pokročilé (spiše “falešní” pokročilí). Cilem je naucit je jak tvorit strukturu kampani, jak funguje zakladni logika, jak nad kampanemi premyslet a pak si postupne kampane spolecne vytvorit. Kazdy pro sve vlastni podnikani. Rad bych, abychom nad tim vsichni spolecne diskutovali.

  Dekuju!

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *